ABP COMPUTER rozpoczęła swoją działalność 1.06.1996 r. W 2016 roku Firma obchodzi swoje 20 lecie. Firma zajmuje się sprzedażą sprzętu komputerowego, urządzeń fiskalnych oraz urządzeń biurowych. Posiada własne zaplecze serwisowe, wykonuje sieci komputerowe i systemy kasowe. Firma posiada autoryzację na sprzedaż i obsługę urządzeń fiskalnych firmy Posnet, Elzab, Sharp EMAR.

 

Firma ABP COMPUTER oferuje bardzo szeroki wachlarz kas rejestrujących, od najprostszych poprzez przenośne, podłączane do komputera, aż do dużych stacjonarnych urządzeń. Oferta dostosowana jest do przeróżnych potrzeb coraz to większej grupy firm, które muszą ustawowo rejestrować transakcje w urządzeniach fiskalnych.W ciągu ostatnich 20 lat działalności firma zainstalowała ponad 1000 urządzeń fiskalnych.Posiada w Sprzedaży Urządzenia biurowe i kserokopiarki Firmy SHARP i MINOLTA wraz z własnym serwisem i posiada autoryzacje na w/w urządzenia.

 

Od 2003 Roku Firma ABP COMPUTER jest niezależnym dostawcą usług internetowych na Terenie Powiatu i Gminy Działdowo, Mławy, Lidzbarka Warmińskiego, Gminy Rybno, Płośnicy, Iłowa, Strzegowa oraz Kozłowa.